• Rekrutacja do szkoły

• Proszę dokonywać zapisów dzieci do klasy I na rok szkolny 2023/2024 w terminie do 31 marca 2023 roku.. Wniosek o przyjęcie do klasy I można pobrać w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce  DOKUMENTACJA/REKRUTACJA.

• Walentynki

• Dnia 14 lutego odbyły się szkolne walentynki. Z tej okazji uczniowie klas 1-6 wzięli udział w szkolnym konkursie recytatorskim „Miłość niejedno ma imię”. Oceniani byli przez jury w składzie: P. Dyrektor Ewa Kaczmarek, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starogrodzie P. Mirosława Przybycień – Rybak oraz P. Małgorzata Kwela.

W kategorii klas 1-3 1. miejsce zajęła Alicja Lisewska, 2. Zofia Andrysiak oraz Alicja Krawczyk, zaś miejsce 3. Aleksandra Tomaszewska.

W kategorii klas 4-6 1. miejsce zajęła Olga Reimus, 2. Wilhelm Wozich, a 3. Tomasz Zaremba. Nagrody w konkursie ufundowała Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starogrodzie P. Mirosława Przybycień – Rybak.

W tym dniu odbył się jeszcze jeden konkurs - „Szalone fryzury”. Wzięło w nim udział 31 uczniów z przedszkola, zerówki oraz klas 1-5. Oceniani byli przez jury składające się z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego: Jana Gronowskiego, Macieja Geppusa oraz Dominiki Kromp.

W kategorii „Fryzura damska” 1. miejsce zajęła Iga Spychalska, 2. Alicja Krawczyk, a 3. Ada Zaremba.

W kategorii „Fryzura męska” 1. miejsce zajął Szymon Kluczewski, 2. Szymon Schabowski, zaś 3. Wojciech Rakowski.

Tradycyjnie tego dnia w naszej szkole dominować kolor czerwony, a uczniowie, nauczycieli i pracownicy mogli wyrazić dowody sympatii za pośrednictwem Szkolnej Poczty Walentynkowej.