• OBIADY

• Informujemy, że dożywianie dzieci w szkole rozpocznie się od 2 września br. Firmą dostarczającą obiady nadal jest Pizzeria „Fenix” z Kijewa Królewskiego, cena za jeden obiad to 7,00 złotych.

Koszt obiadów na wrzesień wynosi 147,00 zł.

Zamówienie proszę przesłać sms-em pod nr tel 531 090 524 z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz datą od kiedy będzie jeść obiady.

Obiady nieodwołane są zamawiane automatycznie co miesiąc.

Opłatę za obiady proszę uregulować do 15 dnia każdego miesiąca w sekretariacie szkoły.Przypominamy zasady dotyczące odwoływania i rezygnacji z obiadów:•

Wyłącznie sms na nr tel. 531 090 524,• Odwołać można najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym rezygnację obiadu do godz. 14.00,• W sms należy podać:- imię i nazwisko dziecka- od kiedy do kiedy odwołany obiad- jeśli okres nieobecności się przedłuży należy wysłać kolejnego smsa.

• Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

Godz.8.00  Msza Św. w Kościele p.w. Św.Barbary w Starogrodzie. Dowóz szkolnym autobusem. Ze względu na to, że jest jeden dowóz prosimy rodziców o dowóz własnym transportem w miarę możliwości.

Klasy I-III oraz „zerówka”

Godz. 9.00-9.30  Rozpoczęcie roku szkolnego klas I-III i „zerówki”. Ze względu na sytuację epidemiczną do szkoły może przyjść z dzieckiem jeden rodzic z klasy pierwszej oraz „zerówki”.  Pozostali rodzice nie wchodzą do budynku szkolnego.

Godz.9.35- odwóz klas I-III oraz „zerówki”

Klasy IV-VIII

Godz. 9.00-10.00  Rozpoczęcie roku szkolnego kl.IV-VIII

Godz. 10.35 Odwóz kl. IV-VIII

Godziny odwozów umieścimy niebawem.