• Dzień Babci i Dziadka

• Dziś bardzo ważny dzień dla Grona Pedagogicznego i Społeczności Uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Starogrodzie. Po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią, mogliśmy ponownie gościć w naszych progach kochane Babcie i szanownych Dziadków z okazji ich święta.

Licznie przybyli goście mogli podziwiać na scenie swoje pięknie śpiewające, tańczące i recytujące wnuki. Krótkie programy artystyczne przygotowały przedszkolaki oraz klasy I-VII, a klasa VIII zadbała o stronę techniczną wydarzenia (szatnię, kawę, herbatę). Uroczystość poprowadził przewodniczący szkoły Jan Gronowski, a pomagał mu, jako dżin, Kacper Nalazek z kl. IV.

• Rekrutacja do przedszkola

• 18 stycznia 2023

Proszę dokonywać zapisów dzieci do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2023/2024 od 25  stycznia 2023 r. do  15 lutego 2023 r.

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce: DOKUMENTY/REKRUTACJA

Wniosek wraz z załącznikami należy złożyć w sekretariacie szkoły do 15 lutego 2023 r.