• Rekrutacja do przedszkola

• 27.02.2024

Informujemy, że rekrutacja do przedszkola została zakończona. Brak wolnych miejsc na rok szkolny 2023/2024 dla dzieci 3-5 letnich.

01.02.2024

Dokumenty rekrutacyjne oraz regulamin  dostępne są w zakładce  Dokumenty/Rekrutacja.

W tym miejscu również wniosek o przyjęcie do klasy I naszje szkoły.

• Występ charytatywny

• 13 grudnia 2023 dzieci z klasy "0" wystąpiły na scenie kinoteatru Rondo podczas koncertu charytatywnego dla Arka. Dobro wraca

• Szachy- aktywna wieś

• Dnia 22 listopada 2023 odbył się turniej szachowy z cyklu "Szachy - aktywna wieś". Turniej organizowała fundacja Zagrajmy razem we współpracy z Gminą Chełmno. Wzięło w nim udział 67 zawodników i zawodniczek z sześciu szkół naszego województwa. W wyniku rozgrywek wyłoniono najlepszych zawodników. Zostali nimi dwaj uczniowie z naszej szkoły Maksymilian Wozich pierwsze miejsce Wilhelm Wozich drugie miejsce. TWszyscy zawodnicy otrzymali medale, dyplomy, nagrodę oraz poczęstunek. Medale wręczył Wójt Gminy Chełmno Krzysztof Wypij wraz z Panią Dyrektor Ewą Kaczmarek.