Nawigacja

Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2009/2010 Rok szkolny 2008/2009 Rok szkolny 2006/2007 i 2007/2008

Osiagnięcia

Rok szkolny 2016/2017

Szkoła podstawowa

Wiktoria Boruszak - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Karmela Dekowska - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Miłosz Grygorowicz - II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym

Patrycja Kokoszka - wyróżnienie w Gminnym Konkursie "Ratujmy świat segregując odpady"

Mateusz Pawski - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego

Weronika Kromp - I miejsce w Gminnej Olimpiadzie Ekologicznej

                                I miejsce w eliminacjach powiatowych Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem
                               "Młodzież  zapobiega pożarom"

                                II miejsce w konkursie matematyczno-przyrodniczym - etap powiatowy

                                II miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym "Symbole narodowe"

Karolina Baumgart - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego

                                 III miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym

Oliwia Jarocka -    III miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Ekologicznej

                                II miejsce w Gminnej Olimpiadzie Ekologicznej

                                II miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym "Symbole narodowe"

Weronika Polińska - II miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym "Symbole narodowe"

Michał Plak - II miejsce w Gminnej Olimpiadzie Ekologicznej

Bartosz Herbuś  - I miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Szachowym

                                Najlepszy Szachista w szkole podstawowej

Julia Sadowczyk -  I miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Szachowym

                                  Najlepsza szacistka w szkole podsawowej

Krzysztof Gronowski - I miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Szachowym

Antonina Kromp        - I miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Szachowym

 

Gimnazjum

Marcel Dobrzyński - I miejsce w XVII Biegu Gimnazjalisty

Klaudia Frąckiewicz - I miejsce w XVII Biegu Gimnazjalisty

Jakub Kubacki - I miejsce w Gminnym Konkursie "Ratujmy świat segregując odpady"

Remigiusz Kowalski - II miejsce w Gminnym Konkursie "Ratujmy świat segregując odpady"

Anastazaja Lemańczyk - III miejsce w Gminnej Olimpiadzie Ekologicznej

                                         III miejsce w XVII Biegu Gimnazjalisty

Wiktoria Grajewska - II miejsce w V Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w kategorii gimnazjum

Piotr Tomaszewski - II miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Szachowym

                                    Najlepszy Szachista w gimnazjum

Bartosz Hinc - II miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Szachowym

Roksana Hinc - II miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Szachowym

Andrzej Post - II miejsce w Powiatowym Drużynowym Turnieju Szachowym

Martyna Patuła - Najlepsza Szachistka w gimnazjum

Radosław Reszczyński - III miejsce w "Konkursie wiedzy o Chełmnie i jego zabytkach"

                                           II miejsce w konkursie recytatorskim poezji A. Mickiewicza

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkół w Starogrodzie, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum
    Starogród, 86-200 Chełmno1
  • 056 676 08 00

Galeria zdjęć